fbpx skip to Main Content

Haft komputerowy

Haftem zajmujemy się profesjonalnie już od ponad 20 lat . Nasze doświadczenie w dziedzinie  technologii hafciarstwa oraz w opracowywaniu  wzorów hafciarskich pozwala nam wykonać wszelkie zlecone prace takie jak indywidualne , niepowtarzalne designerskie wzory dla projektantów mody czy sztandary , proporce jak i znakowanie odzieży firmowej , roboczej , wykonywanie naszywek , emblematów  i innych ….

Nasza dewiza  : to co dla innych jest trudne i niemożliwe do wykonania u nas jest możliwe . Nasze narzędzia pracy to maszyny najnowocześniejsze technologicznie oraz innowacyjne oprogramowanie Sierra Embroidery Office.

Technologia hafciarska pozwala na szybkie wyhaftowanie dowolnego napisu, życzeń, logo firmy, obrazu. Haftujemy na materiałach własnych i powierzonych przez Klientów . Oznakowanie odzieży to świetna  i trwała reklama Twojej firmy lub unikalny prezent dla bliskiej osoby. Haftujemy na wszystkim: t-shirt, polo, polary, ręczniki, koszule, krawaty , poszewki , spodnie, czapki. Potrzebna jest tylko wyobraźnia, a wyniki są zaskakujące.

 

Różnorodność technologi gwarancją jakości

Nasza firma , wyposażona w szeroką gamę maszyn haftujących pozwala realizować nam ,  zarówno  indywidualne jak i wysokonakładowe zlecenia haftu.

Materiały eksploatacyjne które stosujemy , takie jak  : nici , fizeliny, folie  tylko od sprawdzonych producentów .

Ceny konkurencyjne zaczynające się od 2,5 zł netto/sztukę .

Back To Top